aktualna pogoda:
°C
hPa
deszcz: 0.0 mm
wiatr: km/h
pogoda na 4 dni »

Już w sobotę: Damian Ukeje w Pubie 21


wtorek 03 grudzień 2013 10:00

W najbliższą sobotę, 7 grudnia, do Pubu 21 przybędzie gwiazda pierwszej edycji programu  The Voice of Poland, Damian Ukeje. Czy uda mu się przyciągnąć i rozbujać turkowską publiczność?

Damian Ukeje zachwycił wszystkich nie tylko egzotyczną urodą, ale przede wszystkim charyzmatycznym głosem. Znany głównie z sukcesu, jaki odniósł wygrywając pierwszą edycję The Voice of Poland (drużyna Nergala) w 2011 roku, karierę rozpoczął w bluesowym zespole Jerry's Hole Band. W 2009 r. wystartował w programie Szansa na Sukces, gdzie zauważyli go członkowie zespołu Fat Belly Family, czyniąc z niego swojego wokalistę. Obecnie robi solową karierę, mając na swoim koncie dwa single i płytę. Na pewno warto na żywo móc podziwiać jego talent!

W listopadzie ur. wydał singiel „Bezkrólewie”, promujący jego debiutancką płytę. 5 lutego 2013 roku odbyła się premiera jego pierwszej płyty pt. Ukeje. W marcu 2013 miał premierę jego kolejny singel „Zanim odejdę”.

Bilety: 20/30 zł. Pub 21, Kaliska 47, Turek.

Supportem Damiana będzie zespół Bezsensu.

 
 

Zobacz także:


Strona główna  •   Turek.net.pl •   Turek.pl •   Gniezno.info.pl

Strony portalu Kolo.info.pl są monitorowane przez Google Analytics •  Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu oraz plików cookie •  Projekt, realizacja, hosting online24.pl